na telefononi në çdo kohë +86-22-26886596
shtëpi » për

Rreth nesh

themeluar në 2006, Tianjin QianNa bujqësore Products Ind & Trading Co., Ltd, kanë specializuar për kërkime, zhvillimin dhe shpërndarjen  gluten ushqime falas për 11years. aktualisht, gjitha makarona organike bean në shitje në ndërkombëtar Tregu është produktet tona pionier.

Sipas përvojës tonë të pasur në prodhimin dhe shitjet makarona organike bean, në 2018, QianNa bëni shumë përmirësimet teknologjike në shije ,kohë gatim dhe formë aspekt në bazë të produkteve të vjetra. Produkti përditësuar është më e përshtatshme për zakon të hahet konsumatorit evropiane dhe amerikane të. Më e rëndësishme është çmimi më i favorshëm.

ndërkohë, ne zhvillimin e më shumë gluten organike pa makarona italiane, për shembull, quinoa makarona, soba makarona , makarona orizi, green thjerrëz etj.

 

Mirë se vini ju të konsultohet dhe blerjen.

fabrikë

procesi i prodhimit

Menu