na telefononi në çdo kohë +86-22-26886596
shtëpi » Produkte » gluten makarona pa bathë
  • /img / organic_vegan_adzuki_bean_fettuccine.jpg
  • /upfile / 2018/03/23 / 20180323141827_313.jpg
  • /upfile / 2018/03/23 / 20180323141834_205.jpg

gluten organike adzuki pagesë bean fettuccine


Vendi i origjinës:

Kinë

brand Name:

Biofarm / OEM

Numri Model:

 

vërtetim:

USDA CERES BRC HACCP ISO9000

 

Minimale Rendit Sasia:

1ton (5000çanta)

çmim:

USD0.68

detajet Paketimi:

200g / qese

Koha e dërgimit:

35ditë pas pagesës

Kushtet e pagesës:

T / T  

Furnizimi Aftësia:

3000 ton / vit

Enquiry

  • përshkrim i produktit
  • specifikimet
  • ushqim
  • Enquiry
  • Faqet Product
përshkrim i produktit

Organike fettuccine bathë adzuki është bërë nga bathë miell adzuki , ujë . ajo ka shumë përfitime shëndetësore.
1. Pesha Humbje Booster:
fasule adzuki janë të nevojshme për rritjen e humbje peshe. Ata të ju ndihmojë të mbajë një mënyrë jetese të shëndetshme. Kjo do të thotë se ata janë shumë të ulëta në kalorive dhe mund të mbushen barkun tuaj, duke e bërë ju të hani më pak dhe përfundimisht të ju ndihmojë të humbni më shumë yndyrë trupit gjatë një periudhe kohore. Një filxhan fasule adzuki përmban vetëm 300 kalori .
2. proteina Përfitimet:
fasule adzuki përmbajnë proteina në bollëk që përfiton zemrën. Proteina ul kolesterolin LDL dhe rrit kolesterolit HDL. me proteina, ju gjithashtu mund të rrisë në masë të trupit, forcë, Madhësia dhe muskujt .
3. Fiber Përfitimet:
fasule adzuki gjithashtu përmbajnë fibra që mund të përfitojnë në shumë mënyra. fibër, me e rendesishmja, ndihmon në ruajtjen e shëndetit tuaj zorrë. Disa raste kanë treguar edhe në reduktimin e simptomave të sindromi i zorrëve nervoz me futje e fibër .
4. vitamina Përfitimet:
Vitaminat luajnë një rol shumë të rëndësishëm në mbrojtjen e trupit tuaj nga sëmundjet kronike dhe sëmundjeve të tjera të mëdha si kanceri. Kjo është edhe një domosdoshmëri për të gjitha gratë shtatzëna që mund të ulin rrezikun e zhvillimit të kancerit të gjirit, kanceri i zorrës së trashë dhe kanceri i zemrës .
5. Kaliumi Përfitimet:
fasule adzuki gjithashtu përmbajnë kalium që ndihmon në uljen e presionit të gjakut . futje të mjaftueshme mund të parandaluar nga marrja defektet e lindjes në foshnjat.
6. Great për lëkurën:
fasule adzuki mund të përdoret gjithashtu si një exfoliator lëkurës. Kjo është një përbërës thelbësor për të gjitha maska ​​fytyrë. Këtu është diçka që ju duhet të provoni patjetër. Merrni tri lugë fasule adzuki dhe një lugë çaji me Aloe Vera. Përzierje e tyre së bashku dhe të aplikojnë të gjithë fytyrën. Le të qëndrojë për 15 minuta dhe del me të larë me ujë të ftohtë. fasule adzuki janë të njohur edhe për reduktimin e infeksioneve të lëkurës dhe zbutjen enjtje .
7. Më të mirë për veshkat:
fasule adzuki janë të dobishme për veshkat tuaja, si dhe. Sipas ekspertëve, ajo ndihmon në rregullimin e funksionimit të veshkave dhe rivendosjen e bilancit të lagështisë . Ajo është e mirë për të marrë fasule adzuki dy herë në javë në mënyrë që të maksimizuar përfitimet e saj.
8. detoxifies Body:
Një mënyrë e madhe për të çhelmoj trupin tuaj një herë në javë është duke shtuar fasule adzuki në dietën tuaj. Fasule do të zvogëlojë lodhjen dhe çhelmoj dy lëkurë dhe organet. Kjo do të përmirësojë cilësi e lëkurës tuaj dhe të bëjnë të dukshme rrezatues dhe tërheqëse me kalimin e kohës.

 

specifikimet

fettuccine 

gjatësi(pranojë customization 

gjerësi 

19cm

0.6cm

ushqim

ushqim  informacion

sasia mesatare

për shërbejnë

per 100g

energji

775KJ / 185k politike

1549KJ / 370kcal

proteinë

18G 

36G

karbohidrat

23G 

46G

i cili sheqerna

3G

6G

yndyrë, total

2.5G

5G

i cili saturates

1G

2G

përtej

0G

0G

fibër

13.5G

27G

sodium

0G

0G

Ekuivalent si kripë

0G

0G


shërbyer madhësia:50G
përbërësit: organike  pluhur bean adzuki,  ujë
jeta raft:  24muaj

Enquiry
Menu