na telefononi në çdo kohë +86-22-26886596
shtëpi » Produkte » gluten makarona pa bathë
  • /img / organic_gluten_free_green_soybean_instant_noodles.jpg
  • /upfile / 2018/04/13 / 20180413163137_788.jpg
  • /upfile / 2018/04/13 / 20180413163203_108.jpg

gluten organike pagesë gjelbër sojë petë çastit


Vendi i origjinës:

Kinë

brand Name:

Biofarm / OEM

Numri Model:

 

vërtetim:

USDA CERES BRC HACCP ISO9000

Minimale Rendit Sasia:

1ton (5000çanta)

çmim:

USD0.64

detajet Paketimi:

200g / qese

Koha e dërgimit:

35ditë pas pagesës

Kushtet e pagesës:

T / T  

Furnizimi Aftësia:

3000 ton / vit

Enquiry

  • përshkrim i produktit
  • specifikimet
  • ushqim
  • Enquiry
  • Faqet Product
përshkrim i produktit

Organike gjelbër sojë petë insatant është bërë nga miell sojë gjelbër, water.it ka poshtë përfitime shëndetësore.
1.soje gjelbër janë pasur me acid pangopura yndyror dhe lecithin sojës, e cila është e dobishme për të mbajtur elasticitetin e enëve të gjakut dhe ka një më të mirë parandalim në mëlçisë yndyrore.
2.soje jeshile janë të pasura me saponins, frenuesit pro-ngas, isoflavone, molibden, selen dhe vetive të tjera anti-kancer, të cilat janë të dobishme për të ndaluar kancerin e prostatës, kanceri i lëkurës, kanceri i zorrës së trashë, kanceri esophageal, etj. pothuajse të gjithë kancereve në rritje.
3. soje gjelbër kanë një freskuese, efekti detoxification. ndërkohë, kjo është përfitim për stomakun.
4. sojë e gjelbër janë të pasura me anthocyanins, i cili është një pigment natyral, ajo është antioksidantë shumë të çmuar

specifikimet
organike gjelbër sojë petë insatnt

Trashësia

gjerësi 

0.6mm

3.7cm 

ushqim

ushqim  informacion

sasia mesatare

për shërbejnë

per 100g

energji

681KJ / 163k politike

1362KJ / 326kcal

proteinë

22.5G

45G

karbohidrat

15G

30G

i cili sheqerna

5.5G

11G

yndyrë, total

1.8G

11G

i cili saturates

1G

2G

përtej

0G

0G

fibër

10G

20G

sodium

0G

0G

Ekuivalent si kripë

0G

0G


shërbyer madhësia:50G      
përbërësit: organike  sojë e gjelbër  pluhur,  ujë
jeta raft:  24muaj

Enquiry
Menu