na telefononi në çdo kohë +86-22-26886596
shtëpi » Produkte » gluten makarona pa bathë
  • /img / organic_gluten_free_soybean_fettuccine.jpg
  • /upfile / 2018/03/23 / 20180323104454_826.jpg
  • /upfile / 2018/03/23 / 20180323104501_309.jpg

gluten organike pa pagesë sojë fettuccine


Vendi i origjinës:

Kinë

brand Name:

Biofarm / OEM

Numri Model:

 

vërtetim:

USDA CERES BRC HACCP ISO9000

Minimale Rendit Sasia:

1ton (5000çanta)

çmim:

USD0.58

detajet Paketimi:

200g / qese

Koha e dërgimit:

35ditë pas pagesës

Kushtet e pagesës:

T / T  

Furnizimi Aftësia:

3000 ton / vitEnquiry

  • përshkrim i produktit
  • specifikimet
  • ushqim
  • Enquiry
  • Faqet Product
përshkrim i produktit

sojë organike fettuccine  është bërë nga miell sojë dhe ujë. ajo ka shumë përfitime shëndetësore.
1.Zvogëlon mundësinë e humbjes në njerëz të moshuar të dëgjimit
Për shkak se ajo përmban sasi të lartë të zinkut proteinave dhe hekurit, të cilat janë lëndë ushqyese të domosdoshme për shëndetin.
2.çizme Imuniteti
Sojës jane ngarkuar me shume prej proteinave, e cila është shumë e mirë për shëndetin si ajo ndihmon në rritjen e imunitetit dhe redukton lodhjen.
3.kontrollit të presionit të gjakut
Sojë është e pasur me kalium dhe është e dobishme për njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut si ajo ndihmon në rrëzimin e presionit të lartë të gjakut për presionin e gjakut normal.
4.Uljen e rrezikut të diabetit
Si ajo ndihmon në rritjen receptorët e insulinës dhe në zvogëlimin e përmbajtjen e sheqerit në gjak. Ajo gjithashtu do të sigurojë mbrojtje kundër sëmundjeve të tjera kronike, nëse ajo është konsumuar në mënyrë të rregullt.

specifikimet

fettuccine 

gjatësi(pranojë customization 

gjerësi 

19cm 

0.6cm

ushqim

ushqim  informacion

sasia mesatare                            

për shërbejnë

për  100G

energji                                  

672KJ / 161k politike  

1352KJ / 323kcal

proteinë                                                   

21G   

42G

karbohidrat                                    

15G   

30G

i cili sheqerna                  

5.5G                     

11G

yndyrë, total                                                 

1.8G  

3.6G

i cili saturates                                     

1G  

2G

përtej                                                           

0G

0G

fibër

    10G

    20G

sodium

     0G

0G

Ekuivalent si kripë

0G

0G

shërbyer madhësia:50G
përbërësit: organike  sojë   pluhur,ujë
jeta raft:  24muaj

Enquiry
Menu