na telefononi në çdo kohë +86-22-26886596
shtëpi » Produkte » gluten makarona pa bathë
  • /img / organic_gluten_free_soybean_instant_noodles_.jpg
  • /upfile / 2018/04/13 / 20180413162922_141.jpg
  • /upfile / 2018/04/13 / 20180413162957_133.jpg

gluten organike pa pagesë sojë petë çastit


Vendi i origjinës:

Kinë

brand Name:

Biofarm / OEM

Numri Model:

 

vërtetim:

USDA CERES BRC HACCP ISO9000

Minimale Rendit Sasia:

1ton (5000çanta)

çmim:

USD0.55

detajet Paketimi:

200g / qese

Koha e dërgimit:

35ditë pas pagesës

Kushtet e pagesës:

T / T  

Furnizimi Aftësia:

3000 ton / vit

 

Enquiry

  • përshkrim i produktit
  • specifikimet
  • ushqim
  • Enquiry
  • Faqet Product
përshkrim i produktit

Përbërës kryesor i petë çastit sojë organike është sojë që ka shumë përfitime shëndetësore.
1.Zvogëlon mundësinë e humbjes në njerëz të moshuar të dëgjimit
Për shkak se ajo përmban sasi të lartë të zinkut proteinave dhe hekurit, të cilat janë lëndë ushqyese të domosdoshme për shëndetin.
2.çizme Imuniteti
Sojës jane ngarkuar me shume prej proteinave, e cila është shumë e mirë për shëndetin si ajo ndihmon në rritjen e imunitetit dhe redukton lodhjen.
3.kontrollit të presionit të gjakut
Sojë është e pasur me kalium dhe është e dobishme për njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut si ajo ndihmon në rrëzimin e presionit të lartë të gjakut për presionin e gjakut normal.
4.Uljen e rrezikut të diabetit
Si ajo ndihmon në rritjen receptorët e insulinës dhe në zvogëlimin e përmbajtjen e sheqerit në gjak. Ajo gjithashtu do të sigurojë mbrojtje kundër sëmundjeve të tjera kronike, nëse ajo është konsumuar në mënyrë të rregullt.

specifikimet

Organike sojë petë çastit

Trashësia 

gjerësi 

0.6mm 

3.7mm 

ushqim

 

sasia mesatare

për shërbejnë

per 100g

energji

672KJ / 161k politike

1352KJ / 323kcal

proteinë

21G

42G

karbohidrat

15G

30G

i cili sheqerna

5.5G

11G

yndyrë, total

1.8G

3.6G

i cili saturates

1G

2G

përtej

0G

0G

fibër

10G

20G

sodium

0G

0G

Ekuivalent si kripë

0G

0G

shërbyer madhësia:50G                           
përbërësit: organike  sojë   pluhur,  pluhur organik misri , ujë
jeta raft:  24muaj

Enquiry
Menu